Stypendia naukowe

Lista uczniów Społecznego Językowego Gimnazjum WSERO, którzy otrzymali stypendium za najlepsze wyniki w nauce za II semestr roku szkolnego 2016/2017. Gratulujemy !

Miejsce Imię i nazwisko Średnia
1 Dominika Kowalczyk 5,70
2 Aleksandra Ptak 5,40
3 Marta Szot 5,30
4 Emilia Wełk 5,20
5 Igor Gałkiewicz 5,10
5 Paweł Rachwalski 5,10
5 Luiza Włóczyk 5,10
5 Patrycja Wilk 5,10
5 Michał Klemens 5,10
6 Natalia Mizera 4,90
6 Wiktoria Roszczak 4,90
7 Paweł Lissewski 4,80
7 Szymon Szymoniak 4,80
Lista uczniów Społecznego Językowego Gimnazjum WSERO, którzy otrzymali stypendium za najlepsze wyniki w nauce za I semestr roku szkolnego 2016/2017. Gratulujemy !
Miejsce
Imię i nazwisko
Średnia
1
Dominika Kowalczyk
5,43
2
Aleksandra Ptak
5,20
3
Luzia Włóczyk
5,00
4
Emilia Wełk
4,87
5
Marta Szot
4,80
5
Michał Klemens
4,80
5
Patrycja Wilk
4,80
5
Dominika Borowska
4,80
Lista uczniów Społecznego Językowego Gimnazjum WSERO, którzy otrzymali stypendium za najlepsze wyniki w nauce za II semestr roku szkolnego 2015/2016. Gratulujemy !
Miejsce
Imię i nazwisko
Średnia
1
Aleksandra Ptak
5,50
2
Patrycja Wilk
5,40 
3
Marta Szot
5,39
4
Dominika Borowska
5,25
5
Michał Klemens
5,20
6
Natalia Mizera
5,06
7
Kamila Szerszoń
4,90
8
Marcin Dytko
4,80
9
Zuzanna Kolbusz
4,75 

Lista uczniów Społecznego Językowego Gimnazjum WSERO, którzy otrzymali stypendium za najlepsze wyniki w nauce za II semestr roku szkolnego 2013/2014. Gratulujemy !

Miejsce
Imię i nazwisko
Średnia
1
Wiktoria Frącz
5,50
2
Karolina Klag
5,30
2
Maciej Krawczyk
5,10
3
Justyna Kość
5,00
4
Mikołaj Jednaki
4,93
5
Aleksandra Doleżych
4,88

Lista uczniów Społecznego Językowego Gimnazjum WSERO, którzy otrzymali stypendium za najlepsze wyniki w nauce za I semestr roku szkolnego 2013/2014. Gratulujemy !

Miejsce
Imię i nazwisko
Średnia
1
Karolina Klag
5,10
2
Wiktoria Frącz
5,00
2
Karolina Paluch
5,00
3
Maciej Krawczyk
4,81
4
Mateusz Tolak
4,92
5
Martyna Sadowska
4,80
6
Mikołaj Jednaki
4,75
7
Aleksandra Doleżych
4,70

Lista uczniów Społecznego Językowego Gimnazjum WSERO, którzy otrzymali stypendium za najlepsze wyniki w nauce za II semestr roku szkolnego 2012/2013. Gratulujemy !

Miejsce
Imię i nazwisko
Średnia
1
Karolina Klag
5,43
2
Wiktoria Frącz
5,43
3
Karolina Paluch
4,93
4
Martyna Sadowska
4,93
5
Wiktoria Dębińska
4,70

Lista uczniów Społecznego Językowego Gimnazjum WSERO, którzy otrzymali stypendium za najlepsze wyniki w nauce za I semestr roku szkolnego 2012/2013. Gratulujemy !

Miejsce
Imię i nazwisko
Średnia
1
Wiktoria Frącz
5,25
2
Karolina Klag
5,13
3
Ksenia Hudaszek
5,00
4
Karolina Pieruń
5,00
5
Adrianna Wyszomierska
4,90

Lista uczniów Społecznego Językowego Gimnazjum WSERO, którzy otrzymali stypendium za najlepsze wyniki w nauce za II semestr roku szkolnego 2011/2012. Gratulujemy !

Miejsce
Imię i nazwisko
Średnia
1
Hudaszek Ksenia
5,41
2
Paluch Karolina
5,28
3
Sadowska Martyna
5,21
4
Pieruń Karolina
5,00
5
Wyszomierska Adrianna
4,90
6
Dąbrowska Daria
4,80
7
Łopuch Katarzyna
4,71

Lista uczniów Społecznego Językowego Gimnazjum WSERO, którzy otrzymali stypendium za najlepsze wyniki w nauce za I semestr roku szkolnego 2011/2012. Gratulujemy !

Miejsce
Imię i nazwisko
Średnia
1
Hudaszek Ksenia
5,50
2
Paluch Karolina
5,00
3
Kokosiński Łukasz
4,93
4
Sadowska Martyna
4,92
5
Hanulewicz Robert
4,71

Lista uczniów Społecznego Językowego Gimnazjum WSERO, którzy otrzymali stypendium za najlepsze wyniki w nauce za II semestr roku szkolnego 2010/2011. Gratulujemy !

Miejsce
Imię i nazwisko
Średnia
1
Hudaszek Ksenia
5,50
2
Kokosiński Łukasz
5,20
3
Pieruń Maciej
5,13
4
Dąbrowska Daria
5,00
4
Pieruń Karolina
5,00
4
Sokalski Radosław
5,00
5
Kowalczyk Michał
4,93
6
Wyszomierska Adrianna
4,80
7
Kubal Martyna
4,73 

Lista uczniów Społecznego Językowego Gimnazjum WSERO, którzy otrzymali stypendium za najlepsze wyniki w nauce za I semestr roku szkolnego 2010/2011. Gratulujemy !

Miejsce
Imię i nazwisko
Średnia
1
Łukasz Kokosiński
5,33
2
Ksenia Hudaszek
5,21
3
Andrea Sochor
4,93
4
Mateusz Sokólski
4,92
5
Daria Staś, Dawid Mann
4,79 

Lista uczniów Społecznego Językowego Gimnazjum WSERO, którzy otrzymali stypendium za najlepsze wyniki w nauce za II semestr roku szkolnego 2009/2010. Gratulujemy !

Miejsce
Imię i nazwisko
Średnia
1
Michał Kowalczyk
5,21
2
Andrea Sochor
5,19
3
Daria Staś
5,13
4
Łukasz Kokosiński
5,13
5
Justyna Cichecka
5,12
6
Mateusz Sokólski
5,12
7
Maciej Pieruń
5,00
8
Dawid Mann
5,00
9
Elżbieta Otwinowska
5,00
10
Anna Pogórska
4,93
11
Iga Małysiak
4,87
12
Radosław Sokalski
4,84
13
14
Nicola Botor
Nicoletta Wołoszyńska
4,75
4,75

Lista uczniów Społecznego Językowego Gimnazjum WSERO, którzy otrzymali stypendium za najlepsze wyniki w nauce za I semestr roku szkolnego 2009/2010. Gratulujemy !

Miejsce Imię i nazwisko Średnia
1 Michał Kowalczyk 5,07
2 Andrea Sochor 5,06
3 Radosław Sokalski 5,00
4 Dawid Mann 5,00
5 Daria Staś 5,00
6 Mateusz Sokólski 5,00
7 Elżbieta Otwinowska 4,88
8 Justyna Cichecka 4,87
9 Łukasz Kokosiński 4,86
10 Agata Jakubiak 4,85
11 Iga Małysiak 4,75
12 Martyna Kubal 4,73
13 Maciej Pieruń 4,73

Lista uczniów Społecznego Językowego Gimnazjum WSERO, którzy otrzymali stypendium za najlepsze wyniki w nauce za II semestr roku szkolnego 2008/2009. Gratulujemy !

Miejsce Imię i nazwisko Średnia
1 Agata Jakubiak 5,30
2 Elżbieta Otwinowska 5,21
3 Mateusz Sokólski 5,14
4 Dawid Mann 5,14
5 Karolina Vander-Zwagg 5,13
6 Justyna Cichecka 5,10
7 Kamil Hudaszek 5,07
8 Andrea Sochor 5,07
9 Daria Staś 5,00
10 Iga Małysiak 4,92
11 Ewa Szmagierewska 4,88
12 Paweł Polewiak 4,81
13 Adam Kleszcz 4,80
Lista uczniów Społecznego Językowego Gimnazjum WSERO, którzy otrzymali stypendium za najlepsze wyniki w nauce za I semestr roku szkolnego 2008/2009. Gratulujemy !
Miejsce Imię i nazwisko Średnia
1 Musiński Adam 5,36
2 Łagoda Karolina 5,25
3 Jakubiak Agata 5,1
4 Sochor Andrea 5,07
5 Hudaszek Kamil 4,92
  Mann Dawid 4,92
  Otwinowska Elżbieta 4,92
  Sokólski Mateusz 4,92
  Staś Daria 4,92
6 Matuszek Katarzyna 4,9
7 Cichecka Justyna 4,85
8 Szmagierewska Ewa 4,8
9 Małysiak Iga 4,78

Lista uczniów Społecznego Językowego Gimnazjum WSERO, którzy otrzymali stypendium za najlepsze wyniki w nauce za II semestr roku szkolnego 2007/2008. Gratulujemy !

Miejsce Imię i nazwisko Średnia
1 Armin Reinert 5,56
2 Karolina Łagoda 5,50
3 Adam Musiński 5,44
4 Agata Jakubiak 5,35
5 Ewa Szmagierewska 5,20
6 Katarzyna Matuszek 5,12
7 Natalia Wrzód 4,80
8 Alicja Karmelita 4,76
9 Dominika Machaj 4,70
10 Marta Puślecka 4,69
11 Marta Krac 4,68
  Piotr Rachwalski 4,68
  Justyna Dobrowolska 4,68
12 Paulina Barańska 4,66
13 Paweł Polewiak 4,64
14 Katarzyna Gumul 4,63
15 Justyna Brudkiewicz 4,57
16 Zuzanna Fedorowicz 4,54
17 Zuzanna Brożyniak 4,50
  Adam Kleszcz 4,50